Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Kominek gazowy w Krakowie, polecicie sklep ?

Kominek gazowy w Krakowie, polecicie sklep ?

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć, czy znacie sklep kominki na ulicy Stattlera w Krakowie? Słyszałam kilka dobrych opinii na ich temat i chciałabym się upewnić, co o nich sądzicie.

Gumis

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o kraków kominki, to na Twoim miejscu szukałbym takich produktów przez internet. Wiele firm właśnie do internetu wrzucają swoje oferty.

mikuser

Posty: 7

 
Prowadzę biuro i chciałabym zamontować w nim kominek panoramiczny. Sklep z kominkami w Krakowie proponuje tego typu kominki, niemniej jednak nie wiem, czy opłaca się w biurze w ogóle taki montować.

AGDDDy1

Posty: 3

 
Jeżeli nadal szukasz kominków z montażem w Krakowie to polecam Ci tą firmę http://abckominki.ovh. Ta firma to profesjonaliści. Dziwię się, iż jeszcze o nich nie słyszeliście. Dysponują niezmiernie duży wybór kominków. Wejdźcie na ich stronę, albo zajrzyjcie do nich osobiście do sklepu stacjonarnego.

Czarek

Posty: 3

 
Powiem Ci, że kominki na ulicy Wielicka w Krakowie są naprawdę wysokiej jakości. Montaż również wykonany przez doświadczonych ludzi. Podjedź do nich i porozmawiaj, przekonasz się, że jest to firma na wysokim poziomie.

Lalka

Posty: 3

 
Również jesteśmy w posiadaniu kominka gazowego. Zakupiliśmy go na kominki na ulicy Stattlera w Krakowie. Kominek, obudowa jest piękna. Kominek gazowy jest niezmiernie komfortowy, nie trzeba martwić się o rozpalanie czy utrzymanie ognia.

Krakus

Posty: 11

 
Również poszukuję kominki w Krakowie sklep. Odnalazłam jeden sklep na skrzyżowaniu ulic Wielickiej i Stattlera, lecz nie wiem o nich nic. Widziałam, iż ktoś wspomniał tutaj o tym sklepie.

nighthaze

Posty: 6