Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Darmowe mp3

Darmowe mp3

Hej. Jestem na etapie szukania dobrego portalu z darmowymi mp3. Jak korzystacie z jakiegoś fajnego miejsca, to napiszcie.

nerkuś

Posty: 11

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, że nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

Czarek

Posty: 14

 
Patrzyłem na wiele stron z mp3 na telefon, ale najbardziej odpowiada mi opcja wcześniejszej możliwości odsłuchania muzyki. Jak nie znasz wszystkich utworów danego wykonawcy, to świetna sprawa.

fidelio

Posty: 22

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Natomiast jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na jakich można odszukać dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

MacieqLeo

Posty: 12

 
Masz ci los:) Dużo nas takich, którzy szukają i nie mogą odnaleźć czegoś konkretnego. Jak pragniesz mieć dobrą muzę to raczej trzeba zapłacić. Z jakością darmowych mp3 jest jak wiadomo różnie.

Yuri20

Posty: 19

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, wobec tego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

francuzz

Posty: 11

 
Mnie nie interesuje takie szukanie mp3 na telefon. Jak chcę coś czego nie ma na większości stron, nie żałują kaski, płacę i mam:)

Ptaszyna

Posty: 21

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można znaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

HiT92

Posty: 22

 
Ja mam masę mp3 na telefon. I zawsze udaje mi się znaleźć coś ciekawego lub to co akurat chcę. Kiedyś się poślizgnąłem, bo rzeczywiście sama rejestracja wiązała się już z tym przychodzeniem smsów specjalnych. Ale wybrnąłem z tego i teraz już się nie dam tak zrobić:)

Darjusa

Posty: 7