Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Mozaiki

Mozaiki

Poszukuję sklepów internetowych, które trudnią się sprzedażą mozaiki. Może ceny nie zbiją mnie z nóg. Dokładnie chodzi mi o mozaikę kokosową. Jak coś znacie, z góry bardzo dziękuję.

Czarek

Posty: 13

 
Tutaj macie szeroki wybór mozaiki, podzielone są na kilka kategorii odnośnie surowca, z którego są wykonane http://www.lu-go.pl. Kilka z nich wpadło mi w oko, też nie wiem, co wybrać, ale są piękne.

Sami zresztą oceńcie.

E-GOista

Posty: 17

 
Ja mam gres w sumie w całym domu na podłogach. W łazience pokusiliśmy się o matowy, nie jest taki śliski. Jestem z takiego materiału zadowolona, bowiem całkiem dobrze się go czyści. Najlepiej jak wiadomo wygląda. Trzeba jednakże zadbać o niego dobrymi środkami. Natomiast podłogi gresowe jak najniezwyklej polecam.

Zob4567

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, iż robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeżeli nie nie jest tak, iż nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

karamba1995

Posty: 22

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, że nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak naprawdę mam dość już zimnych płytek, na których pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

aligator3

Posty: 17

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy problem. To znaczy nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś znacząco ograniczonego, ale tyle tego jest, że było ciężko.

Miki

Posty: 17

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

Klakier

Posty: 16

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

miner23

Posty: 14