Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fototapety

Fototapety

Cześć! Dobry sklep z fototapetami w internetach – znacie jakiś? Gdzie długo nie trzeba czekać na zamówienie??

Zdzichu

Posty: 7

 
Jeszcze nigdy w żadnym z mieszkań w jakich mieszkałem fototapety nie miałem. Ja wynajmuję więc rzadko się zdarza że robię jakiś remont itp. Jakbym był na swoim to byłoby inaczej.

NBA-dresy

Posty: 26

 
Mogę tak samo podpowiedzieć firmę na stronie http://fototap.pl. Mają porządnie opisane wzory fototapet i całą rozmiarówkę. Instrukcja obsługi też jest napisana w taki sposób żeby nie trzeba było pół dnia siedzieć z tapetą w ręku i główkować jak to przykleić do ściany...:P

Gruszek2

Posty: 17

 
Moim zdaniem są pomieszczenia gdzie fototapeta może bardzo pasować i to jest np. sypialnia, ale też wszelkie lokale usługowe – restauracje, sklepy, agencje reklamowe itp. W salonie to mi się średnio widzi.

drumer

Posty: 6

 
Ja to mam w ogóle wrażenie że taki zawód jak malarz-tapeciarz to już od wielu lat jakby ginie. Dobrze to obserwuję? Już jednak mało kto kładzie klasyczne tapety, jedyne co to właśnie chyba fototapety wchodzą w grę dość często przy aranżacjach ale to sobie już ludzie zazwyczaj sami montują.

asdamk24

Posty: 7

 
Sami w domu nie mamy żadnej fototapety ale za to w przedpokoju wisi tapeta i nam się to bardzo dobrze sprawdza. Ściana jest zabezpieczona przed brudem przed jakimiś stłuczeniami zacieraniem się i tak dalej.

edyta123

Posty: 11

 
Też dużym plusem fototapet czy tapet w ogóle jest to, że można coś takiego łatwo wyczyścić. Wystarczy przetrzeć mokrą szmatką i taki lżejszy brud można tym ściągnąć a już po gołej ścianie to bym jednak mokrą ścierką nie szorował...

wigry00

Posty: 7

 
W restauracjach czy hostelach często widzę że stosują dekoracje z fototapet. Z jednej strony jest to efektowne i oryginalne a z drugiej zawsze osłania ścianę i trochę ją zabezpiecza.

humer56

Posty: 9