Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fototapety

Fototapety

Cześć, co myślicie o zastosowaniu fototapet we wnętrzu. Czy to jeszcze dobry pomysł?

Marioleczka

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że najlepiej fototapeta sprawdza się w pokoju dziecięcym, bo nie ma szkody, jak coś się z nią stanie, a osobiście wolałabym, żeby ściany małe rączki nie ruszały ;)

morssssik

Posty: 21

 
Fototapetami poukrywałam krzywe ściany, czy niedoskonałości po samodzielnym malowaniu i według mnie to się sprawdza. Zmieniasz sobie aranżację kiedy chcesz, bez potrzeby wykonywania kosztownego remontu.

opiter78

Posty: 9

 
W biurze zamiast droższego remontu postawiłem na fototapetę. Konkretnie wzór w takie jakby kamienne kafelki. Możesz sprawdzić tutaj w kategorii do biura https://www.fototap.pl/fototapety . Dobry odbiór, lepsza atmosfera we wnętrzu, z samym montażem nie miałem żadnego problemu.

tasdefleja

Posty: 21

 
Większość zawodowych dekoratorów twierdzi, że fototapeta najlepiej się sprawdzi w mniejszych wnętrzach. Osobiście to potwierdzam. Szczególnie weź pod uwagę pejzaże. Świetnie się prezentują, dają poczucie głębi. Zero tandety ogólnie.

Mr Frog

Posty: 8

 
Na pewno fototapeta tańsza i lepsza niż standardowy obraz. Do tego prosta w montażu, samodzielnie sobie poradzisz. Grunt, żebyś poprosił o dokładne zabezpieczenie w transporcie.

file444

Posty: 21