Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Portrety ślubne, jaki sklep ?

Portrety ślubne, jaki sklep ?

Witam serdecznie. Poszukuję miejsca, w którym zajmują się oprawą obrazów w Łodzi. Chętnie skorzystam, jeśli cenowo jest atrakcyjnie.

Krakus

Posty: 17

 
Zdecydowanie wolę obrazy olejne od pasteli. Oleje mają duszę, końcowy efekt jest zawsze powalający. Sama też maluję, lecz nie ulega wątpliwości nie tak dobrze, jak zawodowi artyści. Być może w końcu nauczę się tej techniki.

file444

Posty: 22

 
My jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami takiego portretu. Moja mama odszukała galerię i zobaczyła, że portrety ślubne ze fotografii są piękne i dobrze byłoby nam taki sprezentować. Wspaniała niespodzianka:)

bartek1922

Posty: 25

 
Kiedyś nie bardzo interesowała mnie sztuka. Odkąd mam swoje mieszkanie gustują w obrazach olejnych i zapełniają moje ściany nie tylko w salonie. Nie wyobrażam sobie, by mogło być inaczej. Dlatego wszystkim, którzy nie mają pomysłu na design w mieszkaniu proponuję sztukę, jest ponadczasowa i zawsze modna.

@marcelko

Posty: 11

 
Dzięki kochani za pomoc. Nieźle naszukałam się tego artysty. Tutaj w tej galerii sztuki jest akurat kilka obrazów, które chciałam mieć. W ogóle to świetna sprawa z takimi galeriami internetowymi. Po pierwsze jest rzetelnie i bezpiecznie, po drugie można odwiedzić kilka dziennie:) Polecam dalej i dziękuję za pomoc.

89ostry89

Posty: 11

 
Też myśleliśmy nad portretem ślubnym. I jak mielibyśmy wybierać to chyba olejny. Widziałam takie w galerii i rzeczywiście robią na człowieku wrażenie. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć profesjonalnego artystę, który zajmuje się wykonywaniem takich portretów.

mniszek5

Posty: 21

 
Nigdy w życiu nie rzucajcie się na portrety zamówienie z niewiadomego źródła. Do mnie dotarła karykatura, której nie da się powiesić na ścianę. Jeśli już zamawiać, to w profesjonalnej galerii sztuki.

Gucio

Posty: 11

 
Tutaj macie portrety na zamówienie po prostu idealne, genialne https://www.oprawiamyobrazy.pl/strona/portrety-na-zamowienie. Na stronie można zobaczyć efekt końcowy, bo są umieszczone również zdjecia.

Ptaszek

Posty: 23

 
Jeśli chce się wypełnić salon obrazami, którąś ze ścian, to polecam obrazy olejne. Efekt powala na kolana. Taki kolaż z obrazów nawet różnych wielkości jest po prostu cudowny.

x_0czes

Posty: 12

 
Mało kto z nas na co dzień zajmujących się pracą wchodzi na strony internetowe galerii, a tym bardziej odwiedza tradycyjne galerie. Wielka szkoda, bo jakoś ostatnio zaczęłam interesować się obrazami olejnymi i teraz wiem, ile straciłam nie uczestnicząc w takim życiu. Teraz nadrabiam stracony czas również kupując dzieła, które bardzo mi się spodobają.

Miki

Posty: 18