Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

siatki na łóżeczko poszukuję

siatki na łóżeczko poszukuję

Dowiadywałam się, iż najlepsze do zabezpieczeń są siatki na łóżeczka. Może polecacie jakiegoś producenta. I jeszcze, jak materiał wybrać, żeby był bezpieczny dla malucha. Z góry dziękuję za pomoc.

mariuszek

Posty: 4

 
Tutaj macie link do strony wiodącego producenta ochronnych siatek na schody https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinaschody. To naprawdę sprawdzona oferta. Sam te siatki montowałem u siebie i służą, jak należy.

TomekK

Posty: 17

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, ale wydaje mi się, iż tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

Marioleczka

Posty: 15

 
Super ekstra są te siatki ochronne dla domu :) Można zrobić z nich każde zabezpieczenie i mieć pewność, iż faktycznie gwarantują doświadczoną ochronę. Na balkonie sprawdzają się doskonale.

Krzyś23

Posty: 11

 
Z tego co wiem, można takie siatki na schody kupić w dowolnych parametrach. Jakąś konkretną wielkość oczek proponujecie. Potrzebuję takiej siatki w domu, więc koniecznie musi się dobrze prezentować, nie szpecić :) Może robiliście już takie zabezpieczenie i możecie coś powiedzieć na ten temat.

bartek33

Posty: 14

 
Nawet nie miałam pojęcia, iż te siatki dla domu mają aż tak mnóstwo zastosowań :) Muszę przekazać informację mężowi, iż może działać z ogrodzeniem placu zabaw w ogrodzie :D

tigra32

Posty: 10

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest łatwy i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są konieczne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

Miki

Posty: 17

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

Wariat

Posty: 17

 
Będę musiał sięgnąć z takiej siatki dla domu. Stosownie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

Michałek

Posty: 20

 
Z dzieciakami to sama prawda, dlatego my też już planujemy zakup siatek zabezpieczających dla dzieci, a dokładnie chyba w pierwszej kolejności zabezpieczymy basen. Dalej będzie trzeba zrobić ogrodzenie placu zabaw, żeby było jeszcze bezpieczniej :)

file444

Posty: 21