Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Fototapety

Fototapety

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

labuh

Posty: 8

 
Można faktycznie teraz sobie pokombinować z fototapetami, nie ma grafiki której nie można by sobie powiesić na ścianie, ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobrażnia. Mój znajomy na przykład w salonie przykleił sobie wielką Mona Lisę...na pewno odważnie i nietypowo ale jemu się podoba.

Wraczki333

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o tworzywa z których robione są fototapety to jakie są najlepsze? Słyszałem o flizelinie, a są jeszcze jakieś inne opcje tak w ogóle, czy tylko ta flizelina?

Garguł12

Posty: 13

 
Najlepiej sobie poszukać fototapety na fototap.pl. Wysoka jakość bo tapety mają na flizelinie a nie jakiś tańszych podrabianych materialach które będę się odkształcać czy przecierać. Wysyłka terminowa, sympatyczny kontakt telefoniczny z obsługą.

Marioleczka

Posty: 5

 
Będę za niedługo rozmawiał z profesjonalnym architektem wnętrz to jestem ciekaw jaką fototapetę mi zaproponuje do salonu , bo nastawiona jestem że na pewno chcę coś takiego mieć tylko po prostu potrzebuję porady odnośnie samego wzoru i tego jak grafikę sensownie połączyć z całym wystrojem, meblami....

Jimer66

Posty: 7

 
Jakie są różnice w cenach między fototapetami ze względu na rodzaj tworzywa z którego zostały zrobione? Najdroższe to są te winylowe z flizeliną ponoć, tak? A te pozostałe to są dużo tańsze czy różnice w cenie są bardziej kosmetyczne?

pawel253

Posty: 13

 
Z fototapetą podobnie zresztą jak z każdą inną tapetą ważna jest jakość ściany. Jeśli ściana jest równa, gładka, w dobrym stanie to i klejenie tapety będzie w miarę proste i szybkie, jeśli ściana jest zniszczona to będzie problem.

Hostelos3

Posty: 15

 
Mi się zawsze podobały fototapety z jakimiś obrazkami przedstawiającymi naturę, a szczególnie żywioły – ogień, woda, jakieś tornada, efekty po trzęsieniach ziemi, to zawsze na ścianie wygląda efektownie.

mimuś00

Posty: 6

 
Jakbym ja miał u siebie w mieszkaniu gdzieś wstawiać fototapetę to myślę o sypialni. To jest miejsce dość prywatne, więc mógłbym trochę z samym motywem bardziej zaszaleć i postawić na coś bardziej klimatycznego, jakąś sztukę, coś w ten deseń.

Jacuś

Posty: 17

 
Generalnie tapety i fototapety są chyba dobrym pomysłem żeby ochronić ścianę przed zniszczeniami. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia..czy przez takie tworzywo ściana oddycha? Czy faktycznie jest to zdrowe, w kontekście wilgoci w mieszkaniu i tego typu historii?

@_yyy111

Posty: 19