Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

rolety dzień noc Mazowieckie, poszukuję!!!

rolety dzień noc Mazowieckie, poszukuję!!!

Witam. Chodzi mi o odszukanie jakiegoś sprawdzonego sklepu z plisami w Warszawie. Może polecacie jakieś miejsce?

Klarka23

Posty: 4

 
Jeszcze nie miałam okazji w rzeczywistości sprawdzić, jak takie plisy wyglądają i jak działają. Mam rozeznanie w roletach dzień noc, które zakupiłam w Warszawie wraz z montażem. Jestem zadowolona. Pewnie minie trochę czasu i znowu będę zmieniała. Być może wtedy zdecydują się na plisowane żaluzje, które dziś są naprawdę niesłychanie modnym rozwiązaniem.

mirekp2005

Posty: 15

 
Plisy to niesamowite rozwiązanie do okna. W Warszawie masz dostęp do dużo sprawdzonych miejsc, a jednocześnie usługodawców. Niesłychanie istotny jest profesjonalny montaż. Pozdrawiam.

Facio

Posty: 7

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Podobno ciężej jest z ich montażem. Może tu na forum polecicie jakąś firmę z Warszawy. Nie niesłychanie się orientuję w temacie, a jak wpiszesz tę frazę w google, to ci wychodzi masa ofert. Można zgłupieć. Ja nie widzę różnicy w samym produkcie, ale montaż na bank jest ważny. Musi być profesjonalnie.

mikuser

Posty: 9

 
Tak też będę musiała wykonać. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, jaka doradzi najlepsze rozwiązanie.

TVNbox

Posty: 6

 
Też miałem podobny problem :) Plisy okienne w województwie mazowieckim to po prostu istny zawrót głowy. W końcu wybrałem tę firmę ombra.pl. Żaluzje są solidne i ładne. Żona zadowolona, co oczywiście jest dla mnie kwestią najważniejszą ;) Strona tej marki jest bardzo dobrze przygotowana pod klienta. Znajdziesz tam wszelkie istotne informacje.

batmann

Posty: 3

 
Mąż montował we własnym zakresie, więc zaoszczędziliśmy parę zł :) Tyle, iż nerwów było przy tym wiele. Jak się nie znacie, to wydaje mi się, iż lepiej dopłacić i zamówić usługę. Nie mam pojęcia, ile to kosztuje, natomiast takich usługodawców od żaluzji w Warszawie jest sporo. Na pewno odnajdziesz kogoś do rzeczy :) Czytaj opinie.

Cybooor

Posty: 9

 
Mnie podobają się żaluzje drewniane. Jak masz kogoś od montażu w mazowieckim, to napisz. Takie żaluzje są pewnie droższe? Jak się orientujecie, dajcie znać. Z góry niezwykle dziękuję.

Dyduś45

Posty: 18