Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

parawany

parawany

Cześć, zastanawiam się, czy używacie parawanów dekoracyjnych w dużych pokojach i czy jest w ogóle sens takiego podziału przestrzeni.

Posty: 4

 
Masz jeszcze alternatywne zastosowanie parawanów, a mianowicie ukrycie niedoskonałości, np. po remoncie. W taki sposób właśnie brzydki grzejnik zastawiłem. Nikt go nie widzi, wszystko ok wygląda.

Fanatyk

Posty: 7

 
Jako dekorator wnętrz powiem ci, że faktycznie parawany to częściej spotykany model zamiast ścianek działowych do podziału nieruchomości.

audi80

Posty: 12

 
Za parawanem się najczęściej przebieram i przenoszę tam, gdzie mi akurat potrzeba większej prywatności. Dobra sprawa, jeżeli mieszkasz z kilkoma osobami, co jest coraz popularniejsze w sumie.

mirekp2005

Posty: 15

 
Mam w centrum medycznym, gdzie pracuję kilka parawanów z zabawnymi motywami graficznymi, żeby dzieci, np. się nie bały zabiegów i mogły się odstresować. Jest też na pewno większa prywatność. W domu również mam i się naprawdę sprawdza.

Nikolee3

Posty: 28

 
Przede wszystkim parawan dekoracyjny jest znacznie tańszy od wprowadzania całej ścianki działowej. Porównaj sobie koszty, a efektywność jest i tak praktycznie identyczna.

amrmas22

Posty: 8

 
W kawalerce sobie wydzieliłam mini garderobę właśnie parawanem dekoracyjnym. Do tego lustro na ścianę i ma się naprawdę funkcjonalną strefę. Sporo ciekawych wzorów znajdziesz na https://www.fototap.pl/parawany. Właśnie tam zamawiałam, doradzono mi, mnóstwo inspiracji. Myślałam nawet nad wstawieniem ścianki działowej, ale dobrze, że zrezygnowałam. Parawan dekoracyjny również się sprawdza.

zimek123456

Posty: 14

 
Teraz niektóre parawany robią nawet z dodatkowymi kieszonkami, grafikami, haczykami, więc całkiem spoko opcja do pokoju młodzieżowego.

ruszell

Posty: 8