Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

projektanci wnetrz warszawa, opinie

projektanci wnetrz warszawa, opinie

Szukam usług projektowania wnętrz w Warszawie. Jaką firmę polecacie? Nowe mieszkanie. Koniecznie musi być mega fachowiec.

Misieczek

Posty: 4

 
Jak to są naprawdę dobre usługi projektowania wnętrz, to może być, że w Warszawie na ten rok możesz już nie znaleźć usługodawcy. Na szukanie koniecznie trzeba poświęcić więcej czasu. U mnie było podobnie.

Max Pejnn

Posty: 16

 
Jak ktoś zna tu dobrych usługodawców, to bardzo chętnie zapoznam się z portfolio. Mam poważny dylemat, kogo warto wybrać. Nie mam w tym temacie żadnego doświadczenia. Nigdy nie korzystałem z usług architekta wnetrz, a widzę, że w naszej kochanej Warszawie jest ich sporo.

nauczka5

Posty: 8

 
Nie ma to jak polecić kogoś, kto wykonał kawał dobrej roboty. Korzystałem z usług tego architekta wnetrz z Warszawy http://prostudio.pl. Jestem zadowolony, bo mieszkanie w końcu zaczęło być przytulnym gniazdkiem :D

Demi45P

Posty: 21

 
A co do budżetu, to koszty na bieżąco kontrolujesz. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy. Ja też miałam obawy co do takiej współpracy z projektantami wnetrz, ale niepotrzebnie. Trafiłam na bardzo otwartych i sympatycznych ludzi z Warszawy.

Facio

Posty: 2

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w dużo wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank znajdziesz dobre studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

Dzidzia

Posty: 16

 
Mnie też stworzyli ciekawy projekt. Na wizualizacji wygląda wspaniale. Najniezwyklej podoba się żonie :D Teraz też wiem, iż najlepiej wybrać projektantów wnętrz, a nie szukać pseudo firm remontowych w Warszawie.

NBA-dresy

Posty: 26

 
Nie mieliśmy potem żadnych kłopotów z zakupem koniecznych materiałów, bowiem to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

TomekK

Posty: 17

 
Masz konkretny budżet i w tym mają się zmieścić. Tu naprawdę nie ma żadnego problemu, żeby tacy projektanci wnetrz z Warszawy powiedzieli ci, nie tego tak Panu nie zrobimy, to musi być w mnóstwo wyższej cenie. Ten budżet musi dotyczyć również realizacji. Nie martw się na zapas. Na bank znajdziesz idealne studio. Skorzystaj z poleceń na forum.

mercedess

Posty: 10

 
No właśnie o takie sprawdzone usługi projektowania wnetrz mi chodzi. Nie mam zamiaru skorzystać z pierwszej lepszej firmy, bo spodobała mi się jakaś aranżacja na ich stronie. Równie dobrze wcale nie musi być ich. Potrzebne mi studio projektowe z Warszawy z polecenia.

Adi666

Posty: 14