Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

dekorator wnętrz gdynia, dobra firma ?

dekorator wnętrz gdynia, dobra firma ?

W jaki sposób zmienić niskim kosztem łazienkę? Nie chce zbijać płytek czy robić grubszym remontów. Nie mam na to czasu, a jeszcze niezwyklej nie mam chęci. Co polecicie?

Damiano

Posty: 5

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

wrrraak22

Posty: 6

 
Według mnie najlepiej znaleźć projektantów wnętrz w Gdyni poprzez stronę https://duszynska.com.pl. To biuro projektowe daje trzy rodzaje pakietów do wyboru i przyznam, że ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. Jestem z ich oferty zadowolony.

TomekK

Posty: 13

 
Miałem kłopoty ze sprzedażą mieszkania, bo było urządzone jeszcze poprzez babcie. Wziąłem projektantkę wnętrz z Gdyni i mi pomogła. Mieszkanie wyglądało super, dosłownie kilka dni czekałem aż klient przyjdzie i je weźmie. Do tego czasu chyba ze dwa lata je sprzedawałem i zerowe zainteresowanie.

anna_00

Posty: 6

 
Jeżeli ktoś chce wiedzieć coś o cenach to pożądane byłoby się skontaktować z biurem projektowym. Wszystko zależne będzie od wybranego pakietu. Im wiecej chcemy tym wiecej płacimy.

ZERO24

Posty: 3

 
Zamówiłem tylko projekt wykonawczy, bo mam swoją ekipę, która się wszystkim zajęła. Projekt zakładał to, że mogą nawet kogoś polecić od siebie.

Yuri20

Posty: 10

 
Projektanci znają się na zmieniających się trendach. Według mnie to najlepsze rozwiązanie żeby ich zatrudnić, bo można dużo na tym zyskać. Szybciej się zrobi remont.

@marcelko

Posty: 11

 
Zawsze wszystko sam robię i mi się podoba. Miałem kiedyś sięgnąć z pomocy projektanta, ale ostatecznie żona sama kolor wybrała. Mnie się podoba i jej też.

BerciQ89

Posty: 23

 
Zawsze korzystam z pomocy specjalistów, którzy znają się na projektach. Czasami to tylko rysunek 2D, ale w większości przypadków raczej wizualizacja i profesjonalny funkcjonalny projekt. Każdy powinien robić to, co umie. Projektant robi projekty, a ja sprzedaje w sklepie. W ten sposób każdy zarobi na swoje utrzymanie.

dermuster

Posty: 4

 
Znajomy jest projektantem, ale żeby się tym zajmować to człowiek uczy się całe życie. Trzeba wiedzieć, jaki trendy i jakie style są obecnie na czasie. To nie dla mnie.

Grażyna12

Posty: 14