Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Galeria obrazów w Warszawie - POMOCY!!!

Galeria obrazów w Warszawie - POMOCY!!!

Witam gorąco, znacie jakąś galerię do polecenia, dokładnie chodzi mi o obrazy olejne do zakupienia. Mam chęć na nowy do salonu. Polecacie coś?:)

Laleczka

Posty: 14

 
Już dawno nie zatrzymałam się na tak długo na stronie internetowej, co w tej galerii obrazów. Niezwykle dobrzy artyści, co znaczy, iż galeria prowadzona na stosownym poziomie, a zakup dzieła będzie zawsze bezpieczny.

okruchowy

Posty: 17

 
Takich portretów na zamówienie jak w galerii, w sieci nie znajdziecie. Pełno jest amatorów, natomiast chyba nie o takich wam chodzi. Jeśli chcecie dobrego portretu ze fotografii, trzeba zamówić taki w sprawdzonym miejscu zrzeszającym artystów.

alekBALD

Posty: 16

 
Pomysł portretów na zamówienie na prezent jest ekstra. Chcę wykonać swojej chrześnicy taki, niemniej jednak nie wiem kogo wybrać. Zależy mi na tym, żeby wyszło fachowo. Nie liczę się akurat tak niezmiernie z ceną, czy kogoś konkretnego proponujecie z tej galerii?

piekniśś

Posty: 10

 
Akurat ja nie należę do zwolenników sztuki, jakoś mnie to nie kręci. Ale moja dziewczyna ubóstwia chodzić do galerii obrazów i tak łażę z nią po Łodzi. Niekiedy coś mnie tam zachwyci, ale to nie to mi w duszy gra:) Pozdrawiam.

Odi

Posty: 21

 
Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem obrazów olejnych to polecam tę galerię w Warszawie http://www.galeria-mad.pl. Na stronie są uwzględnieni wszyscy artyści, którzy z nią współpracują więc dla wtajemniczonych będzie to coś znaczyło, a Ci którzy nie niezwykle kojarzą nazwiska, mogą obejrzeć obrazy w wielu kategoriach.

Domeczek2

Posty: 20

 
Jakoś nie miałam okazji odwiedzić tej galerii. Ale na stronie internetowej przeglądałam obrazy olejne i widać, że tu w Łodzi działają sami profesjonaliści. Bardzo fajnie, że ceny mają znośne. Chyba zdecyduję się na taki właśnie prezent dla rodziców na ich rocznicę ślubu.

karol2444

Posty: 18