Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Beton dekoracyjny, jaki sklep ?

Beton dekoracyjny, jaki sklep ?

Pytanie mam odnośnie paneli 3d, jaki sklep polecacie, gdzie można nabyć coś takiego taniej i w dobrej jakości. Czy można na własną rękę zamontować taki panel?

Kolekcjoner

Posty: 7

 
Mają bardzo dużo ciekawych materiałów wykończeniowych. Moją uwagę przykuły belki rustykalne, naprawdę wyglądają jak z drewna. Ciekawe tylko czy w rzeczywistości też tak do złudzenia przypominają drewniane belki. Skuszę się chyba po remoncie u siebie na takie właśnie wykończenie. Czego to teraz nie wymyślą.

codePerformance

Posty: 10

 
Ja też właśnie myślałem o położeniu płyt betonowych na posadzkę zamiast gresu. Dużo czytam na ten temat i tu też dziękuję za podpowiedzi w temacie, chyba już klamka zapadła. W sklepie polecanym przez was jest duży wybór, więc nie będzie problemu :)

89ostry89

Posty: 11

 
Z doświadczenia na własnym remoncie polecam belki rustykalne, są o mnóstwo lepsze niż inne wykończenie. Poza tym są wspaniałe. To sklep gdzie można je nabyć, szeroka oferta i sprawdzona http://www.popstyl.pl/pl/c/Belki-i-deski-rustykalne/185

Lupusx

Posty: 12

 
Nie powiem, mają naprawdę oryginalne rzeczy w kategorii mebli. Spodobały mi się nowoczesne krzesła designerskie, na które mam chrapkę. Zasięgnęłam trochę opinii o sklepie i już nie będę miała obaw zamówić u nich mebelki. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Ptaszek

Posty: 23

 
Wiem, że beton dekoracyjny to bardzo dobry materiał. Sam kładłem u siebie. Minęło już kilka lat i jest wszystko ok. Poza tym to bardzo dobry materiał, jeśli chodzi o utrzymanie czystości.

Sklepik

Posty: 20

 
Teraz mogę szczerze powiedzieć, że mój salon w końcu wygląda nowocześnie. Dzięki płytom betonowym można nadać wnętrzu oryginalnego wyglądu. Poleca do każdego pomieszczenia.

kliwn45

Posty: 15

 
Ja mam belki rustykalne u siebie. Są zrobione z odpornego poliuretanu. Jako wykończenie ścian i sufitów – idealna sprawa. Wygląda jak prawdziwe drewno, polecam zobaczyć w ofercie sklepu.

Miki

Posty: 17

 
Jak wejdziecie sobie na stronę tego sklepu to z całą pewnością coś wybierzcie. W niektórych stylizacjach można się zakochać. Pozdrawiam i życzę udanych remontów. Ja już swój mam za sobą. Opłacało się, a beton architektoniczny polecam oczywiście jak najbardziej.

Szary

Posty: 22

 
A ja też odnośnie wymyślania. U siebie wymyśliłem loft system i też chyba skuszę się na ofertę tego sklepu, bo dzieciom i żonie spodobały się bardzo proponowane panele 3d. Wiadomo, że trzeba ich pogodzić najpierw odnośnie projektu. To będzie chyba jednak trudniejsze niż można by się było spodziewać:)

alilcjaa

Posty: 3