Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szukam pomysłu na prezent

Szukam pomysłu na prezent

Niedługo święta, A ja zostałem „z ręką w nocniku“, nie wiem totalnie co nabyć pracownikom. Mam małą firmę, więc nie mogę przesadzać, lecz chce coś nabyć. Rok temu dostali po szampanie, lecz głupio tak co rok kupować to samo.

Poradźcie coś!

Adma567

Posty: 29

 
Jak nie masz ogromnego budżetu to ja polecam to http://multiframe.eu/36-zegar-z-ramkami mają duży wybór i ceny też są spoko. Generalnie ja miecha temu miałem ten sam kłopot, i kupiłem taką ramkę na 5 zdjęć i wyszło cacy, więc mogę polecić jakby co.

bartek1922

Posty: 25

 
Myśmy z braten zakupili ramkę z multiframe, osobiście myślałem, iż będzie drożej bowiem to taki wypas taki wiatraczek kupiliśmy co można podpisać fotografie jak się komu podoba i ponad 10 fotek wchodzi. Daliśmy mniej niż stówkę z przesyłką kurierem, bowiem się nam spieszyło, doszło na czas i obecnie fajnie to wygląda :P

Odi

Posty: 21

 
A ja wiem co zakupić, ale nie powiem :P Nie no nie będę zołza xD kup ramkę na zdjęcia! Ja zakupiłam mamie na urodziny ramkę taką http://multiframe.eu/inne/67-zegar-z-ramkami-na-6-zdjec.html i wsadziłam tam zdjęcia mamy i taty jak byli w moim wieku. Prezent się niezmiernie spodobał i nie poszedł do szafy A ładnie stoi na kredensie. Porównywałam cenę tego drzewka w innym sklepie, ale tu wychodzi taniej.

Pozdrawiam :*

labuh

Posty: 18

 
Jak ja kocham robić prezenty.

Ogólnie moja ciocia niedawno miała 70te urodziny więc ja już przejrzałam całego neta w poszukiwaniu tego co można zakupić starszej osobie i to wcale nie jest takie wyzwanie, Czy kupujesz starszej Pani, szefowi czy kumpeli to zawsze idzie coś wymyślić. Na przykład ostatnio natrafiłam na stronę z ramkami do zdjęć i siedziałam tam chyba godzinę, bowiem taki wybór mieli :P więc móc i chcieć A będzie wam dane :J

Grażyneczk223

Posty: 18

 
No prezenty to jest zawsze problem, ja sobie ogólnie przeglądam w necie które ludzie wcześniej pomysły dawali. Mnóstwo linków wówczas nie działa, natomiast jak masz chwilkę to możesz prześledzić sobie, ogólnie prezent na wesele dobrze jest tak dobrać, żeby on pasował na okazję, A nie iż zakupisz coś zupełnie innego i będzie chała.

Szary

Posty: 23