Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Potrzebuje nagrać stare kasety

Potrzebuje nagrać stare kasety

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z istotnych dla nas uroczystości niemniej jednak niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS dlatego też to jest dla mnie tak znaczące.

Ymooo2

Posty: 14

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w świetnym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

pmrm1

Posty: 18

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien natomiast więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

srekal34

Posty: 20

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także należałoby wydać 15 pln jeżeli się nie mylę.

Wariat

Posty: 17

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca doskonała natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Nabavoimb

Posty: 22

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

MacieqLeo

Posty: 12

 
Szukam analogicznej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można trochę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

NBA-dresy

Posty: 26