Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Zastanawiam się, które wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednak jechać poza miasto? Jak zdobyć znaczące informacje pogodowe o swoim regionie, w jakim przebywam?

Rico

Posty: 1

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Lack

Posty: 22

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezmiernie szkodliwe dla naszego zdrowia.

czertu66

Posty: 11

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to niezmiernie istotne. Smog zabija sporo osób, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

superbu

Posty: 16

 
Takie kalkulatory można odnaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, wobec tego warto zbadać swoją wagę. Wtedy wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

Cloperflake

Posty: 14

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

gruszk45

Posty: 8

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Gucio

Posty: 5

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasem jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt mnóstwo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

sertus

Posty: 6

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Tomcio

Posty: 10

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Nieraz należałoby, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

jozefinna

Posty: 20