Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć – dzień dobry. Szukam dostawcy kosmetyków do naszego gabinetu. Z kim współpracujecie, kto ma świeże, dobre gatunkowo rzeczy na stanie i nie ma problemów z czasem dostawy itp. Jeśli możecie kogoś podpowiedzieć – będę wdzięczna, pozdrawiam ;)

Miki789

Posty: 4

 
Ostatnio dość regularnie zamawiamy francuską glinkę zieloną przez portal e-naturalne.pl. Mają glinkę w wyższym standardzie, jest naturalna, suszona na słońcu a nie w jakiś komorach pod sztucznym światłem lamp, a to robi kolosalną różnicę. Do regeneracji naskórka – nie ma lepszego rozwiązania.

propek12

Posty: 12

 
Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

1Alex149

Posty: 24

 
Mi by się przydała zmiana szamponu i tak właśnie się przyglądam tym bardziej naturalnym, coś polecicie? Ogólnie chodzi o łupież, męczy mnie od roku i nie wiem jak z tym walczyć.

Kamil87rak1

Posty: 22

 
Dużo kosmetyków można sobie samemu zrobić w domu, mi najlepiej wychodzi peeling z kawy, wystarczą fusy po kawie trochę olejku i tyle.

mariuszek

Posty: 4

 
Mam nadzieję że z czasem będzie coraz łatwiejszy dostęp do naturalnych kosmetyków bo jednak ciągle sklepów z takimi preparatami brakuje ale i tak jest lepiej niż jeszcze te 10 lat temu choćby.

Michaś

Posty: 14

 
Raczej kupuję kosmetyki stacjonarnie czyli albo drogeria albo apteka. Te dermokosmetyki myślę że są fajnym rozwiązaniem i nie mówię tylko o przypadkach jak ktoś ma od lekarza zalecenie ale tak nawet profilaktycznie.

file444

Posty: 21

 
Hej, ja raczej nigdy z cerą nie miałam problemów i mimo że już prawie 4 dychy na karku to jeszcze jakiś większych zmarszczek nie widzę u siebie – co geny to jednak geny, z tym nie wygrasz ;)

234_9867

Posty: 6

 
Mnie koleżanka wkręca że muszę koniecznie się z nią przejść do kosmetyczki na zabiegi odświeżające skórę i tak się w sumie zastanawiam czy by się nie dać namówić...Póki co to raczej większego nacisku na pielęgnację nie kładę, kosmetyków mam tyle o ile, zupełnie podstawowy zestaw.

Krakus

Posty: 11