Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Perfumy projektantów, szukam w Anglii !!

Perfumy projektantów, szukam w Anglii !!

Poszukuję taniej perfum. Najlepsza byłaby dla mnie propozycja online. Nawet zagraniczna. Byleby wiarygodne miejsce :) Czekam i dziękuję.

czesteruś34

Posty: 6

 
Taniej to jest mało powiedziane :D Udało mi się nabyć flakonik Caroliny Herrery za rzeczywiście małe pieniądze. Obliczyłam oszczędność około 70%, a to po prostu jedna z sporo drogerii. Również podejrzewam, że w hurtowni takie oszczędności mogą dotyczyć wszystkich perfum projektantów.

matek562

Posty: 15

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to oczywiście markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii naprawdę nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

Fanatyk

Posty: 12

 
W takie obniżki nie wierzę :D No chyba, że chcesz zamówić czegoś naprawdę większą ilość. Znajoma miała kiedyś kontakt do dystrybutora perfum w UK i owszem miała dużo taniej, ale musiała zamawiać na jakąś tam minimalną kwotę. Pojedynczo to się chyba nie opłaca, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki.

Annaaa12

Posty: 23

 
Kupuję perfumy tutaj makeupmania.eu i chwalę sobie współprace z nimi. W Anglii każdy zapach jest tańszy. Nie które z nich można zakupić za rzeczywiście śmieszne kwoty. Opłaca się niesłychanie, przede wszystkim kupowanie hurtowy.

namok

Posty: 14

 
Zaczęłam realizować swój własny biznes, właśnie dokładnie taki, który stał się moją pasją. Regularnie jestem w Anglii i robię hurtowe zakupy perfum. Mam w kraju butik. Czy się opłaca? Owszem, ale musisz wiedzieć, jakie perfumy będą ci schodziły. Inaczej przeleżą na półkach i się przeterminują :D

Dzidzia

Posty: 27

 
Też zwykle robię zapasy tego rodzaju. Mam swoją zaufaną hurtownię kosmetyczną w Anglii, w której zawsze są idealne ceny. Lecz to naturalnie nie jedyna. Wiem, iż mnóstwo z nich działa online. Może to faktycznie sposób na tańsze produkty kosmetyczne bez wychodzenia z domu :D

wieszdo87

Posty: 11

 
Przegapiłam okazję, żeby znaleźć coś jak byłam na miejscu :( Ale też wiem, że sporo hurtowni kosmetycznych realizuje zamówienia online dla klientów spoza kraju. A cenowo to wygląda bez wątpienia niesłychanie korzystnie.

Laleczka

Posty: 14

 
Najpierw może coś online :D Podróż do Anglii po jedne perfumy to szaleństwo ;) A poważnie mam zamiar wybrać się niedługo i zrobić sobie zapas na jakiś czas.

Piotrek.P

Posty: 18

 
Też wiem, iż jest taniej, lecz nie znam hurtowni perfum, jaką mogłabym polecić. Skontaktuję się ze znajomym z UK. Może coś podpowie, to dam znać :)

Adi666

Posty: 16