Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Lupusx 

Posty: 2

 
Zawsze dobrze jest jakiś perfum używać, wiadomo. Ale niektórzy to przesadzają. Jak czasami ktoś wjedzie do tramwaju jak jade rano do pracy to prostu można się udusić od tego zapachu...niektórzy wylewają na siebie chyba litr perfum przed wyjsćiem z domu .

eX777

Posty: 17

 
Bardzo jestem zadowolona z Diora który kupowałam przez http://testerownia24h.pl. To jest tester ale zapachem nie różni się wcale od oryginalnego firmowo zapakowanego zapachu w każdej drogerii. Długo się utrzymuje na skórze, nie mam po nim jakiś uczuleń i innych tego typu numerów.

Dr Nemo

Posty: 3

 
JA to nie za bardzo potrafią rozróżniać zapachy. W tym sensie że czuję perfumę to nie wiem jaka to marka, czy to jest owocowe, czy kwiatowe i tak dalej. Potrafię jedynie podzielić perfumy na takie które mi się podobają i na taki które nie ;PP

Joe

Posty: 12

 
Kiedyś mieliśmy fajną perfumerię u nas w mieście gdzie można było kupować perfumy od najlepszych marek ale w takich malutkich flakonikach żeby tylko przestestowac. Fajna opcja bo nie trzeba było się wykosztowywać od razu na duży pojemnik.

Laseczka

Posty: 20

 
Na perfumach to ja się generalnie zbytnio nie znam, raczej polegam na tym co mi żona sprezentuje :P Ona to mi kupuje różnie, nie jest tak że zawsze dostaję od niej tę samą markę, częściej zmienia.

Joe

Posty: 7

 
Wiadomo że kobiety zazwyczaj częściej używają perfum niż panowie ale wiąże się to moim zdaniem z miejscem pracy. Panie najczęściej pracują w biurach, w sklepach itd. a więc jest kontakt klientem. A panowie częściej pracują fizycznie- na budowie, w fabrykach więc już niekoniecznie jest potrzeba żeby jakoś super pachnieć.

czesiuuiu87

Posty: 8