Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Olej kokosowy i jego działanie?

Olej kokosowy i jego działanie?

Witam.

Postanowiłam nabyć składniki kosmetyczne, aby stworzyć własną miksturę. W którym sklepie je zamówić?

Facio

Posty: 10

 
Trudno mi powiedzieć co mogą zaoferować Wam glinki kosmetyczne, bo nigdy wcześniej nie miałam z nimi do czynienia.

W sumie dopiero Wasze pytania zainspirowały mnie od tego, aby sprawdzić, co mają one do zaoferowania. Niebawem składam zamówienie na różne glinki, a potem zrecenzuję skuteczność i sposób ich działania.

Ptaszek

Posty: 23

 
Rozmawiałam niedawno ze specjalistką, jaka gorąco polecała mi surowce kosmetyczne.

Powiedziała, że ich staranie jest nawet doskonalsze niż kosmetyków ze sklepów, które zostały rzekomo przetestowane. Surowce kosztują dużo, niemniej jednak umożliwiają stworzenie idealnego kosmetyku.

Zrobtodzis

Posty: 15

 
Miałam wątpliwości czy moje potrzeby spełni olej kokosowy. Dopiero po paru dniach jego stosowania miałam już pewność – to był stosowny wybór. Druga sprawa, iż mogę polecić Wam sprawdzony sklep internetowy z takimi produktami, a mianowicie http://zielonyklub.pl/olej-kokosowy.html.

Szozi

Posty: 16

 
Na rynku dostępne są rozmaite oleje zimnotłoczone kosmetyczne, które mogę Wam z całą odpowiedzialnością polecić. Rekomenduję ich używanie w szczególności wówczas, gdy macie takie zapędy, aby we własnym zakresie stworzyć sobie krem.

Ciapek

Posty: 16

 
Moja koleżanka stosuje masło shea w celu zmniejszenia zmarszczek, natomiast ja byłam zmuszona wykorzystać je, aby pozbyć się rozstępów.

Widzę pozytywne rezultaty jego działania, gdyż po kilku tygodniach rozstępy są już zdecydowanie mniej widoczne i mam nadzieję, że będę dalej szła w tym kierunku.

k124l

Posty: 25

 
Zgodzę się z Wami, że warto mieć w domu olej kokosowy. Osobiście wykorzystuję go, aby tworzyć własne kremy oraz olejki do ciała.

Z tego co wyczytałam to taki olejek jest w stanie chronić skórę, a także we właściwy sposób ją nawilżać. Stosuję go także chcąc uniknąć cellulitu, a także po to, aby elastyczność skóry była odpowiednia :)

Speedy_UT

Posty: 23

 
Dwukrotnie stosowano w moim przypadku olej makadamia, niemniej jednak było to podczas zabiegów w centrum SPA.

Mam pozytywne wrażenia z nim związane do tego stopnia, iż zamówiłam go także do domowego użytku. Na jego bazie stworzyłam własny krem oraz olejek do ciała, jakie z powodzeniem stosuję już od kilku tygodni.

Mogę polecić wszystkim paniom. Na pewno nie będziecie rozczarowane :)

DJboutit2

Posty: 27

 
Z uwagi na wysoką zawartość kwasu oleopalmitynowego mogę polecić Wam olej makadamia. Rewelacyjnie spisuje się on, gdy jesteście posiadaczkami łuszczącej się skóry lub suchych włosów. Mam pozytywne doświadczenia z nim, gdyż ochrona mojej skóry stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż wcześniej.

Polecam zbadać we własnym zakresie.

daron64

Posty: 24

 
Zgodzę się z Wami, iż warto mieć w domu olej kokosowy. Osobiście wykorzystuję go, aby tworzyć swoje kremy oraz olejki do ciała.

Z tego co wyczytałam to taki olejek jest w stanie chronić skórę, a zarówno we odpowiedni sposób ją nawilżać. Stosuję go zarówno chcąc uniknąć cellulitu, a zarówno po to, aby elastyczność skóry była właściwa :)

Kamil87rak1

Posty: 22