Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć dziewczyny. Jest mi potrzebny dobrze zaopatrzony sklep z dermokosmetykami w sieci. Gdzie robicie takie zakupy? Tylko żeby to były maksymalnie łagodne rzecz, najlepiej naturalne a nie jakieś naszpikowane ciążącą dla skóry chemią.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Najbardziej to mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego płynu do higieny intymnej. Ostatnio to się przeszłam do apteki, żeby mi coś dobrali. Zobaczymy jak będzie, póki co jest w miarę okej.

@marcelko

Posty: 9

 
Dużo mi dają maseczki algowe z różnymi dodatkami. Sporo wariantów takich naturalnych masek mają w sklepie Enaturalne z portalu www.e-naturalne.pl. Te maseczki to mogą być albo z żeń szeniem, albo mają ze skórką pomarańczową, albo marchewką, dużo tego jest do wyboru można dopasować kosmetyk pod swój rodzaj skóry i potrzeby.

pmrm1

Posty: 18

 
Z chęcią bym wymieniła część kosmetyków na coś lepszego i zdrowszego, ale to się z tego co widzę i wiem wiąże z niemałymi kosztami. Te lepsze produkty potrafią też drogo kosztować często.

Warszawiak

Posty: 9

 
Do zmywania makijażu muszę sobie dobry płyn znaleźć, bo powiem szczerze że te co dotychczas miałam to nie dość że mało wydajne to też sporo podkładu i tak na skórze mi na noc zostawało.

Joe

Posty: 16

 
Szczerze powiem że nie zwraca większej uwag na to czy kosmetyki są naturalne czy nie, ważne żeby na moją skórę działały. To jest moje główne kryterium, no i też na pewno na cenę i wydajność patrzę.

Klarka23

Posty: 9

 
Można już coraz więcej dobrych sklepów sprzedających naturalne preparaty znaleźć, ale też często za taką lepszą jakość trzeba też lepiej zapłacić. Choć akurat w tym wypadku jestem zdania, że warto.

doboszzz

Posty: 12