Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Cześć, jakie metody pielęgnacji polecacie do cery wrażliwej ze skłonnością do powstawania wyprysków? Bardzo proszę o coś, co u was faktycznie działa.

pawel253

Posty: 5

 
Dla mnie największym odkryciem był kwas hialuronowy w żelu. Chyba najlepszy kosmetyk dla kobiet po 30 – 40, bo po prostu przywraca skórę do formy i nie trzeba się specjalnie martwić o resztę kosmetyków. Wystarczy z reguły sam kwas hialuronowy, żeby odzyskać witalność. Żel i proszek znajdziesz na e-naturalne.pl chyba w najlepszych cenach teraz. Znacznie taniej wychodzi niż zabieg w gabinecie medycyny estetycznej.

jozefinna

Posty: 20

 
Według mnie nie tylko kategoria kosmetyków naturalnych jest bardzo dobra, ale szczególnie kosmetyki uzdrowiskowe.

micko

Posty: 15

 
Trzeba po prostu trafić na składnik. Na mnie widłak działał dobrze, na oparzenia. Peelingi algowe podobnie na regenerację naskórka.

warter88

Posty: 11

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

tubbytimmy1

Posty: 13

 
Kremy z mocznikiem są naprawdę nieźle. Szczególnie dobrze złuszczają. Mam skórę suchą i dają prawdziwą ulgę.

ZaNK3R

Posty: 14

 
Mnie nauczył dermatolog, że trzeba zawsze działać na konkretne schorzenia od zewnątrz i od wewnątrz. Jak bierzesz kosmetyki naturalne to przydałoby się również zrobić kurację oczyszczającą, ewentualnie przyjmować witaminy, czy suplementy na regenerację skóry.

dziobuś

Posty: 15

 
Większość kosmetyków naturalnych można stworzyć samodzielnie. Wystarczy tylko kupić sobie dobre oleje, czy masła i dodawać ekstrakty. Jak masz trochę czasu to warto pościągać fajne przepisy, niekoniecznie z polskich, ale głównie zagranicznych źródeł.

namok

Posty: 10