Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Czy tworzenie własnych kosmetyków opłaca się bardziej od zakupu naturalnych zestawów? Jak w ogóle rozpocząć przygodę z czymś takim?

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Jak zaczynasz z robieniem własnych kosmetyków to musisz zainwestować w minimum takie wyposażenie domowego laboratorium :) https://e-naturalne.pl/pl/c/Opakowania%2C-sprzet-laboratoryjny%2C-akcesoria/21. Tanio, bo za butelkę plastikową płacisz niecałe 3 złote, a za szklane trochę ponad 1 zł. Dużo właśnie takich cen w tym sklepie i można pokombinować z naprawdę rozbudowanymi kosmetykami ze względu na dobrze przygotowane zestawy startowe.

ksyhoo

Posty: 25

 
Kwas hialuronowy faktycznie spłyca zmarszczki. Dla mnie to było duże odkrycie kilka lat temu, więc wszystkie kosmetyki mam praktycznie z kwasem hialuronowym.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Wiadomo, że jak samodzielnie przygotujesz kosmetyk to masz znacznie większą kontrolę, co tam się znajduje.

Lalka

Posty: 4

 
Śluz ślimaka nieźle wypada w kosmetykach, bo zawiera wszystkie niezbędne składniki do odmładzania. Można dostać bez większych problemów w formie ekstraktu do własnych kombinacji. Dobrze działa na blizny.

marcinmg

Posty: 19

 
Algi łagodzą podrażnienia. Mam takie kremy pod poważniejsze upały, czy dla regeneracji po zbyt ciężkim makijażu. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 12