Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

Miki789

Posty: 2

 
Testery są bardzo fajną alternatywą zwłąszcza jeśli szuka się perfum dla siebie a nie na prezent. Chociaż przyznam się bez bicia że kupowałam tester niedawno siostrze w prezencie i wcale jej nie przeszkadzało że nie ma firmowego pudełka.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o moje preferencje zapachowe to powiem tylko tyle że lubię eksperymentować z zapachami i dlatego zazwyczaj kupuję sobie w mniejszych flakonikach żeby móc często zmieniać na inne.

mniszek5

Posty: 21

 
Jest kilka perfum które w życiu miałam i chyba najbardziej to jednak podchodzi mi CK. Mają swój klimat, swój specyficzny zapach, dobrze się trzymają, jakoś nie mam potrzeby na testowanie innych.

Motospec

Posty: 11

 
Na pewno jeśli chodzi o perfumy – nie na prezent, a wyłącznie dla siebie to testery są super sprawą. Dużo tańsze a pod względem składu nie różnią się niczym od oryginałów.

Ananasek4

Posty: 8

 
Na prezent to nie znam lepszego patentu jak perfumy, zawsze się sprawdzają :) zwłaszcza jak szukam na ostatnią chwilę dla mamy, taty czy swojej dziewczyny to wtedy perfumy są zawsze jak znalazł.

inhuman

Posty: 18

 
Ile waszym zdaniem za perfumę to jest drogo? Chodzi mi o flakonik 40 ml przykładowo? NO i drugie pytanie za 100 punktów – czym się różni woda toaletowa od perfumy?

Lopez58

Posty: 19

 
Witajcie. Ja to mam trochę fioła na punkcie perfum także trochę ich sobie kupuję, sprawdzam, najbardziej lubię te cytrusowe bukiety zapachowe. A jeśli chodzi o sklepy to dużo zamawiam testerów przez http://testerownia24h.pl. Są oryginalne, świeże a nie jakieś szczególnie długo przeleżane i zwietrzałe.

WF2015

Posty: 5

 
Najważniejsze żeby zapach nie drażnił, to się czuje już przy pierwszym użyciu. Najgorsze co można zrobić to na siłę stosować te zapachy po których czujemy się źle, mimo że lubimy daną markę itp.

micko

Posty: 16

 
Jakbym mogła to sama bym swoją serię perfum wypuściła. Mam pomysł na zapach, byłoby to połączenie morskiej bryzy z owocami cytrusowymi, coś świeżego lekkiego do używania na co dzień.

Demi45P

Posty: 21