Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

perfumy damskie, jaki sklep ?

perfumy damskie, jaki sklep ?

Witam. Mam pytanie o perfumerię internetową. Może polecacie jakąś konkretną, gdzie można być pewnym co do oryginalnych perfum?

Alfonsik5

Posty: 3

 
Tutaj ostatnio nabyłam perfumy damskie Kenzo https://makeupmania.com.pl/76-kenzo. Jestem mile zaskoczona niezmiernie miłą obsługą sklepu i hurtowymi cenami. Mają mnóstwo perfum, wszelkie znane marki. Faktycznie niezmiernie dobrze zaopatrzona hurtownia. Przesyłka szybka i bez żadnych kłopotów.

Złoty

Posty: 10

 
Mnie też przydałaby się perfumeria internetowa. W takim miejscu na pewno można kupić taniej perfumy. Trzeba być jednakże pewnym, że to oryginalne produkty. Czekam na wasze polecenia :)

Boss

Posty: 12

 
Nawet 100 zł. Wszystko zależy, jakie perfumy kupujesz i czy na przykład mają je w cenach promocyjnych. Od zawsze cenię perfumy damskie Gucci i na takich zwykle oszczędzam około 50 zł. Cenowo trudno powiedzieć. Jak potrzebuję kupić perfumy, szukam w wielu miejscach. Porównuję ceny i zawsze udaje mi się kupić taniej.

pawel253

Posty: 5

 
I właśnie na takie promocje poluję :D Jestem zakupoholiczką, jeśli chodzi o perfumy. Gustuję w markowych produktach, a dzięki temu, że online mam dostęp do hurtowych cen perfum, mogę pozwolić sobie na więcej, niż gdybym miała zrobić jednorazowy zakup w typowym sklepie. Wystarczy poświęcić trochę czasu i zawsze się znajdzie coś ciekawego.

Boss

Posty: 21

 
Perfumy damskie często kupuję online. Jest taniej. Nie mam żadnego konkretnego jednego sprzedawcy. Szukajcie hurtowni, bo w nich zawsze jest taniej, a poza tym mają też dużo produktów w promocyjnych cenach.

jumju

Posty: 10