Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

salon kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

salon kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

Witam :) Poszukuję dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Namo

Posty: 7

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę regularnie na peelingi chemiczne, gdyż te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, lecz boję się, iż jak zacznę, to będę tak stale musiała.

danka33

Posty: 11

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o mnóstwo za sporo. Widziałam potem, że ceny są zdecydowanie niższe.

czartoryski

Posty: 5

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezwykle miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

LOOKAS1989

Posty: 19

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do którego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezwykle dobrą opinię, ponieważ pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

adolort34

Posty: 21

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Marioleczka

Posty: 16

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

edmund

Posty: 17