Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja ciążowa stargard, który fotograf ?

sesja ciążowa stargard, który fotograf ?

Chcę zrobić sobie sesję rodzinną w Szczecinie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Chodzi mi o bardzo oryginalną i niepowtarzalną sesję.

Worms

Posty: 1

 
Nigdy nie robiła sesji rodzinnej w Szczecinie. Najczęściej zdjęcia się robi samemu. Myślę jednak, że to bardzo dobry pomysł, dlatego warto się na coś takiego zapisać.

Phylu

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bo przez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, dlatego zdjęcia wyszły naprawdę super.

johncena67

Posty: 20

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, która się na tym bardzo dobrze zna.

labuh

Posty: 4

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, niemniej jednak widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są rzeczywiście profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, niemniej jednak nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie fotografie pozwolić, niemniej jednak jeśli tylko znajdę troszkę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

@_yyy111

Posty: 18

 
Polecam wykonanie sesji noworodkowej w Szczecinie w studio https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece, a przekonacie się, iż tam o wszystko zadbają. To jest pełen profesjonalizm, a nam wszystkim przecież na tym najniezwyklej zależy. Oferta jest korzystna pod względem ceny.

Yuri20

Posty: 6

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niezwykle dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i fotografie wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

Miki

Posty: 17

 
U nas była sesja plenerowa w Szczecinie dla całej rodziny. Wybraliśmy pakiet, że można było zabrać ze sobą osiem osób. Było zabawnie i wzruszająco, dlatego warto było wydać te pieniądze. Według mnie to super pamiątka dla lata. Samodzielnie się takich zdjęć nie zrobi to nie wiemy jak, a tak to wszystko robi profesjonalistka.

jose_bastiano

Posty: 14

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z bardzo dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

pawel253

Posty: 2